Spread the love

WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy spotykają się raz w tygodniu z za znajomymi na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, w czasie jednego z wieczorów brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami FBI. Kiedy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, iż to tylko część zabawy… ale czy na pewno? Kiedy szóstka uczestników wyrusza, by rozwiązać zagadkę i odnieść zwycięstwo, stopniowo zaczynają zdawać sobie sprawę, iż mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Bateman i McAdams występują jako Max i Annie, których cotygodniowa noc z parami staje się coraz popularniejsza, gdy charyzmatyczny brat Maxa, Brooks (Chandler), organizuje imprezę z zagadką morderstwa, wraz z fałszywymi bandytami i fałszywymi agentami federalnymi. Więc kiedy Brooks zostanie porwany, to wszystko jest częścią gry – prawda? Ale gdy sześciu rywalizujących ze sobą graczy postanowiło rozwiązać sprawę i wygrać, zaczynają odkrywać, że ani ta gra, ani Brooks nie są tym, czym wydają się być. W ciągu jednej chaotycznej nocy przyjaciele znajdują się coraz wyżej nad głowami, gdy każdy z nich prowadzi do kolejnego nieoczekiwanego zwrotu. Bez reguł, bez punktów i bez pojęcia, kim są wszyscy gracze, może się okazać, że to największa zabawa, jaką kiedykolwiek mieli.

Już dzisiaj możesz bez limitu obejrzeć film Wieczór gier online. Jeżeli masz dosyć portali, na jakich filmy bardzo długo się ładują, zarejestruj się u nas. Bez wątpienia film Wieczór gier online będzie jednym z najbardziej interesujących filmów ostatnich miesięcy. Interesująca fabuła, to na pewno bardzo mocna strona tego filmu. Widz od początku do końca filmu nie będzie się nudził. Film Wieczór gier online to świetna rozrywka na nudny wieczór. Zatem zapraszamy do oglądania.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier

Wieczór gier online

na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier

Wieczór gier z lektorem premiera

Wieczór gier ONLINE

gdzie oglądać Wieczór gier

Wieczór gier z lektorem online

Wieczór gier z lektorem player

Wieczór gier efilmy

Wieczór gier z lektorem online

wieczór gier cały film online

wieczór gier z lektorem online

wieczór gier premiera online